Eizo ColorEdge CG2400SV 24-inch bildskärm
21 990,00 kr
Tillfälligt slut
SKU
9560031030
| Bildformat | 16:10 |
|---|---|
| Panel | IPS |
| Upplösning | 1920 x 1200 |
| Ljusstyrka | 400cd/m² |
| Kontrast | 1800:1 |
| Betraktningsvinkel | 178° |
| Response time | 11 ms |
| Anslutningar | HDMI, DisplayPort, 3.5mm Headphone, 3G/HD-SDI, USB-A |
| Mått | 554.4 x 408.1 - 563.1 x 245 mm |
| Vikt | 8.5 kg |
| Färg | Svart |
| Garanti | 5 år |

