Fujifilm Instax Mini 12, Blossom Pink
890,00 kr
Tillgänglig
SKU
1516806107
| Sökare | Optisk |
|---|---|
| Exponering | Auto |
| Objektivfattning | Fixed |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 60 mm |
| Närgräns | 30 cm |
| Mått | 104 x 66.6 x 122 mm |
| Vikt | 306 g |
| Färg | Rosa |
| Garanti | 24 månader |
Kanske gillar du också
-
Fujifilm Instax Mini 12, Clay White890,00 kr -
Fujifilm Instax Mini 12, Mint Green890,00 kr -
Fujifilm Instax Mini 12, Pastel Blue890,00 kr -
Fujifilm Instax Mini 12, Lilac Purple890,00 kr





